nutrielisir

Nowa seria NUTRIELISIR z ekstraktem z orchidei

Przedstawiamy nową serię NUTRIELISIR z ekstraktem z orchidei oraz formułą Velvet-Hair Perfector, dedykowaną włosom bardzo zniszczonym, suchym i pozbawionym blasku. Skoncentrowane działanie odżywcze przywraca włosom aksamitną miękkość i blask. Velvet-Hair Perfector to syste, zaawansowanych technologicznie polimerów, gwarantujących intensywne działanie odżywcze, a ekstrakt z orchidei ma właściwości zmiękczające i ochronne.W skład serii wchodzą:

o szampon odżywczy Nutrielisir do włosów suchych i pozbawionych blasku, delikatnie zmiękcza i oczyszcza włosy dzięki formule bez siarczanów.

o maska odżywcza Nutrielisir do włosów bardzo suchych odbudowuje włókna włosów, zapobiega puszeniu się, dyscyplinuje i ułatwia rozczesywanie.

o mleczko odżywcze Nutrielisir o natychmiastowym działaniu może być używana jako kuracja przed stylizacją dla nawilżenia włosów lub po stylizacji, dla odnowienia blasku i miękkości bez obciążania włosów.

o odżywczy olejek Nutrielisir daje maksymalny efekt na bardzo suchych
i zniszczonych włosach, zapobiegając puszeniu się, tworzy aksamitną ochronną warstwę, która wygładza i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Chroni włos przed stresem termicznym oraz mikrourazami.

Produkty do pielęgnacji marki Helen Seward można nabyć wyłącznie u dystrybutorów na Polskę: Firmie „Eurokos” w Poznaniu oraz firmach współpracujących na terenie całego kraju, a także sklepie internetowym www.eurokos.pl.

Przejdź do sklepu internetowego >>>>