linea BLONDE

Rozjaśniacze BLONDE – nowa formuła

EXTRA BLONDE 9+
Ultra mocny rozjaśniacz 9 i więcej tonów Helen Seward

Aromatyczny, ultra-wzmocniony dekoloryzator dla szybkich i bardzo intensywnych rozjaśnień aż do 9 i więcej tonów. Wzbogacony o olej mineralny i trimetyloglicerynę. Szczególnie zalecany dla włosów farbowanych, grubych i opornych. Idealny do realizacji balejażu i dekoloryzacji włosów bardzo ciemnych, polecany do usług 2 w 1 (kolor + dekoloryzacja). Efekt ekstra rozświetlający dla perfekcyjnych włosów blond.
Formuła linii BLONDE Helen Seward dba o włókna włosów i gwarantuje najlepsze efekty w dekoloryzacji bez narażania piękna i zdrowia włosów.

Pojemność: 500 g

SUPER BLONDE 7+
Mocny rozjaśniacz 7 i więcej tonów Helen Seward

Aromatyczny, mocny dekoloryzator dla rozjaśnień aż do 7 i więcej tonów. Wzbogacony o olej mineralny i trimetyloglicerynę. Formuła niwelująca żółte tony. Szczególnie zalecany dla włosów farbowanych i naturalnych, średniej grubości oraz opornych. Idealny do realizacji balejażu i dekoloryzacji włosów o średnio ciemnych odcieniach. Efekt ekstra rozświetlający dla perfekcyjnych włosów blond.

Pojemność: 500 g

 

LIGHT BLONDE 2
Olejek rozjaśniający bez amoniaku Helen Seward

Olej rozjaśniający bez amoniaku do rozjaśnień delikatnych, do 2 tonów. Wskazany dla włosów naturalnych i farbowanych, dodaje naturalnego blasku chroniąc włókno włosa. Nowatorska formuła olejku umożliwia wszechstronne zastosowanie: efekt „pocałunku słońca”; usuwanie koloru; ujednolicenie odrostów (eliminuje przebarwienia); tworzenie delikatnych kontrastów podczas rozjaśniania; “szampon rozjaśniający” dla włosów blond.

Pojemność: 500 ml

 

 

Produkty marki Helen Seward można nabyć wyłącznie u dystrybutorów na Polskę: Firmie „Eurokos” w Poznaniu oraz firmach współpracujących na terenie całego kraju, a także sklepie internetowym www.eurokos.pl